SportiveCube.com üzerindeki veriler ve dosyalar yüksek seviyede sistem güvenliği ile korunmaktadır.

Dünya standartlarındaki ağ, veri ve fiziksel güvenlik koşullarının sağlandığı bir ortamda hizmetlerimiz sunulmaktadır. Gerektiği durumlarda tüm güvenlik politikası ve hizmetlerimizi güncelleyerek her zaman üst seviyede tutmaktayız.

SSL

SportiveCube.com sunucularında kullanılan SSL, finansal sayfalarda kullanıcılar ve sistem arasındaki verilerin şifrelenerek güvenli şekilde transferini sağlamaktadır.

Kullanıcı Erişimi

Kullanıcılar yalnız kendi kurumlarının sayfasına erişebilirler. Hiç bir şekilde başka kurum sayfalarını veya verilerine erişim izinleri yoktur.

Ancak sistem kullanımına yönelik sorun yaşarsanız veya sorunuz olursa ihtiyaç duyulması halinde yetkili SportiveCube.com personeli size destek olmak amacıyla ve izniniz dahilinde sayfa ve verilerinizi görebilir.

Kullanıcı Şifreleri

Kullanıcılar kolay tahmin edilemeyecek şifre oluşturmalıdırlar ve şifrelerinin gizliliğinden kendileri sorumludur. Çok sayıda yanlış giriş yapılması durumunda kullanıcı hesabı bloke edilir. Uzun süre açık kalan oturumlar otomatik olarak kapatılır.

Fiziksel Güvenlik, Ağ Güvenliği ve Güvenlik Duvarı

Uygulamanın teknolojik altyapısı ve verilerini sakladığımız sunucularımızda en üst düzeyde veri güvenliği ve fiziksel güvenlik sağlamaktadır. Dışarıdan gelebilecek ataklara karşı ağ güvenliği sektör tarafından kabul edilen dünya standartlarındaki uygulamalarla korunmaktadır.

Veri Yedeklemesi

Verilerin günlük yedeklemesi yapılmaktadır.

SportiveCube ile verileriniz güvende

Kullanıcı verileri bilgisayarda saklanmaz. SportiveCube sunucularında saklanır. Böylece bilgisayarınızın bozulması, çalınması ya da kaybolması durumunda, verileriniz tamamen güvende kalır.

Verilerinizin güvenliği için:

Kimsenin tahmin edemeyeceği şifre belirleyin.

Şifrenizi kimse ile paylaşmayın.

Şifrenizi herhangi bir kağıda yazarak, ortada bırakmayın.

Tarayıcınızı güncelleyin.