SportiveCube internet bağlantısı ile web tarayıcınızla kullanabildiğiniz bulut tabanlı bir sistemdir. Dolayısıyla yalnızca internet bağlantınızın olması yeterlidir. Bilgisayar, tablet veya akıllı telefonlarınızla www.sportivecube.com adresinden sisteme erişebilirsiniz.
Ana sayfada yer alan "Katıl" bağlantısından sisteme hemen katılabilirsiniz. Karşınıza gelecek olan kullanıcı kayıt sayfasındaki bilgileri doldurduktan sonra size gönderilen epostadaki linke tıklayarak hesabınızı aktive edebilirsiniz.
İsterseniz SportiveCube ana sayfasından 30 günlük deneme paketi ile hemen üye olabilir ve sistemi ücretsiz denemeye başlayabilirsiniz. 30 gün sonunda isterseniz size uygun paketi seçerek üyeliğinize devam edersiniz. Üstelik deneme süresince sizden kredi kartı bilgisi istenmez.
Sizin için biz her gün otomatik yedekleme yapıyoruz. Ayrıca bir yedekleme yapmanıza gerek yoktur. SportiveCube üzerinde üyelerimizin verileri ve dosyalarının günlük yedeği alınarak herhangi bir sorun ihtimaline karşı veri depolarımızda saklanmaktadır.
Elbette alabilirsiniz. Bizimle iletişime geçtiğinizde sistemde girmiş olduğunuz verilerinizi size elektronik ortamda gönderiyoruz.
SportiveCube web (bulut) üzerinden yayınlanan bir uygulamadır. Sisteme erişebilmek için internet bağlantınızın olması gerekir.
SportiveCube uygulaması gym&fitness club işletmeleri için özel olarak hazırlanmıştır. Program menüleri, kullanılan terimler ve ekranlar günlük hayatta fitness profesyonellerinin rahatlıkla anlayabileceği şekilde tasarlanmıştır. Ayrıca ihtiyaç duyduğunuz her anda sizin için hazırladığımız program eğitim dosyaları, kullanım videoları ve yardım menülerine ulaşabilirsiniz.
Yakında
Yakında
SportiveCube size kendi üyelerinize toplu sms ve eposta gönderimi yapabilmeniz için kolay kullanımlı ekranlar sunar. Sms ve eposta servisini kullanmak için öncelikle bu hizmetlerin gerektirdiği bazı yasal belgeleri hazırlayarak elektronik ortamda bize göndermeli ve aboneliğinizi başlatmalısınız. Ardından isterseniz toplu sms/eposta gönderimi yapabilir, isterseniz de belli koşullara göre üyelerinize otomatik gönderimlerin yapılmasını sağlayabilirsiniz. (Üye doğum günlerinde, yeni üyelik yapıldığında veya üyelik ödeme hatırlatma gibi)
SportiveCube ekibi size her konuda destek vermek için hazırdır. Sorularınızı destek@sportivecube.com adresine eposta atarak veya ana sayfada en üstte yer alan "Destek" bölümünden mesajınızı göndererek yazılı olarak iletebilirsiniz. Ayrıca hafta içi (09:00-18:00) saatleri arasında 0242 227 97 57 numaralı telefonumuzdan bize ulaşabilirsiniz.
Sizin önerileriniz bizim için çok değerlidir. Programla ilgili sorun ve önerileriniz tarafımızca dikkate alınarak titizlikle değerlendirilir. Bunu yaparken tüm üyelerimizin ortak ihtiyaçlarına göre işlem sırasına alarak hayata geçirmekte ve daha iyi bir program deneyimi sağlamanız için çalışıyoruz.